Podzimní část     Jarní část     Rozpis zápasů - Fotbal.cz

Tabulka 2016 / 2017(po podzimní části)

# TÝM Z V VPP PPP P SKÓRE B +/-
1. Sokol Trojanovice I 14 12 0 1 1 61 : 16 37 (16)
2. FK Pustĕjov 13 11 0 0 2 54 : 19 33 (12)
3. TJ Kunín 14 10 1 1 2 36 : 16 33 (12)
4. FK Tísek 14 7 2 1 4 37 : 23 26 (5)
5. Lokomotiva Suchdol n/O 14 6 2 1 5 19 : 20 23 (-1)
6. FK Skotnice 14 7 0 0 7 31 : 30 21 (0)
7. NFC Lichnov 14 6 0 2 6 24 : 31 20 (-1)
8. Sokol Bordovice 14 5 1 1 7 25 : 31 18 (-3)
9. SK Velké Albrechtice 14 4 2 1 7 19 : 20 17 (-1)
10. Sokol Vražné 14 5 0 0 9 21 : 42 15 (-6)
11. Slavia Stachovice 14 4 1 0 9 20 : 40 14 (-7)
12. Rybí 13 3 1 2 7 19 : 28 13 (-5)
13. Fotbal Studénka 14 4 0 0 10 24 : 36 12 (-9)
14. Kotouč Štramberk 14 3 0 0 11 26 : 64 9 (-12)

Rozpis zápasů - podzimní část

1. kolo

Středa 28. 9. 2016 16:00
40 diváků 

Branky: 5. Kocmich Lukáš, 27. Tomášek Filip, 32. Zuzaník Jan, 42. Tomášek Filip, 55. Kocmich Tomáš, 76. Klein Adam - 76. Zindler Lukáš (vl.)

Rozhodčí: Vrána Miloslav - Janeček Jan, Malý Tomáš. 

2. kolo

Neděle 14. 8. 2016 17:00
80 diváků

Branky: 63. Špaček Libor - 13. Filip Martin, 76. Mičáník Vladimír, 78. Papák Jan

Rozhodčí: Pavelek Jiří - Žitník Zdeněk, Kontoršikov Maxim. 

3. kolo

Sobota 20. 8. 2016 17:00
64 diváků 

Branky: 17. Skalka Ondřej, 45. Kvita Vojtěch, 68. Skalka Ondřej

Rozhodčí: Uličný Martin - Lakomý Pavel, Bogár Ladislav. 

4. kolo

Branky: 79. Špaček Libor, 85. Kvita Jiří (pen.) - 35. Večeřa Lukáš, 67. Večeřa Lukáš, 68. Večeřa Lukáš

Rozhodčí: Pustějovský Martin - Růčka Pavel, Sladký Ondřej. 

5. kolo

Branky: 31. Rek Jakub - 55. Kvita Vojtěch

Rozhodčí: Fieber Pavel - Bogár Ladislav, Pustějovský Martin. 

6. kolo

Neděle 11. 9. 2016 16:00
100 diváků 

Branky: 86. Lenert Vratislav, 90. Marek Jiří - 36. Dostál Filip, 30. Palo František (pen.)

Rozhodčí: Glogar Ladislav - Lakomý Pavel, Bogár Ladislav. 

7. kolo

Sobota 17. 9. 2016 16:00
50 diváků

Branky: 14. Kočner Martin, 47. Vítek Jan - 33. Kvita Vojtěch

Rozhodčí: Hykl Dominik - Lakomý Pavel, Pustějovský Martin. 

8. kolo

Neděle 25. 9. 2016 16:00
100 diváků 

Branky: 63. Lenert Vratislav, 66. Gajdušek Dalibor, 77. Marek Jiří, 82. Bár Tomáš - 17. Osúch Andrej, 28. Čegan Mario

Rozhodčí: Fieber Pavel - Malý Tomáš, Veselka Jan. 

9. kolo

 
Sobota 1. 10. 2016 15:30
56 diváků

Branky: 33. Hirš Josef, 38. Dedek Dominik - 72. Skalka Ondřej (pen.)

Rozhodčí: Fieber Pavel, Sladký Ondřej. 

10. kolo

Neděle 9. 10. 2016 15:00
100 diváků 

Branky: 43. Gajdušek Dalibor, 45. Lenert Vratislav

Rozhodčí: Takáč Tibor - Tobola Libor, Sladký Ondřej. 

11. kolo

Sobota 15. 10. 2016 15:00
80 diváků 

Branky: 18. Chumchal Radek, 40. Chumchal Radek, 47. Drozd David, 52. Tobola Jakub - 75. Špaček Libor

Rozhodčí: Žitník Zdeněk. 

12. kolo

Neděle 23. 10. 2016 14:00
90 diváků
 

Rozhodčí: Pavelek Jiří - Pustějovský Martin, Sladký Ondřej. 

13. kolo

Sobota 29. 10. 2016 14:00
50 diváků

Branky: 12. Sedláček Vladimír, 52. Bělunek Aleš, 72. Šlahorek Jakub

Rozhodčí: Veselka Jan - Fieber Pavel, Sladký Ondřej. Delegát: Pařenica Lukáš. 

 

Rozpis zápasů - jarní část

14. kolo

Neděle 26. 3. 2017 15:00
TJ Sokol Rybí - Fotbalový klub Pustějov, z.s.
 

Rozhodčí: Vrána Miloslav - Hykl Dominik, Pavelek Jiří. Delegát: Kubánek Radek. 

15. kolo

Sobota 10. 6. 2017 17:00
"FK SKOTNICE" - TJ Sokol Rybí
 

16. kolo

Neděle 18. 6. 2017 17:00
TJ Sokol Rybí - Kotouč Štramberk
 

17. kolo

Sobota 1. 4. 2017 15:30
Tělovýchovná jednota Sokol Vražné - TJ Sokol Rybí
 

18. kolo

Neděle 9. 4. 2017 15:30
TJ Sokol Rybí - Tělovýchovná jednota Lokomotiva Suchdol nad Odrou, z.s.
 

19. kolo

Neděle 16. 4. 2017 16:00
NFC Lichnov - TJ Sokol Rybí
 

20. kolo

Neděle 23. 4. 2017 16:00
TJ Sokol Rybí - Fotbalový klub Tísek
 

21. kolo

Sobota 29. 4. 2017 16:30
FOTBAL STUDÉNKA z.s. - TJ Sokol Rybí
 

22. kolo

Neděle 7. 5. 2017 16:30
TJ Sokol Rybí - TJ Slavia Stachovice
 

23. kolo

Sobota 13. 5. 2017 16:30
Sokol Bordovice - TJ Sokol Rybí
 

24. kolo

Neděle 21. 5. 2017 17:00
TJ Sokol Rybí - TJ Sokol Trojanovice I.
 

25. kolo

Sobota 27. 5. 2017 17:00
SK Velké Albrechtice z.s. - TJ Sokol Rybí
 

26. kolo

Neděle 4. 6. 2017 17:00
TJ Sokol Rybí - Sokol Kunín