Druhou říjnovou sobotu jsme u nás v Rybí opět přivítali běžecké mistry i nadšence na tradičním silničním běhu pro všechny děti i dospělé.

I přes silnou konkurenci závodníků z Atletického oddílu Kopřivnice (jsou našimi tradičními účastníky) se naši „borci“ neztratili. Mezi nejmladšími účastníky se vyhoupla na třetí příčku Emilka Marková. U chlapců v kategorii 2017 -2018 jsme sice nezískali žádný vzácný kov, ale kluci z Rybí šlapali na paty všem medailistům. Zato mezi děvčaty v této kategorii jsme opět slavili medailový úspěch. Bronz si domů odnesla Adélka Cochlarová. V kategorii kluků narozených 2015 -2016 obsadil krásné čtvrté místo Filip Kudělka a mezi dívkami získala stříbrnou medaili Anička Řehořová. Těsně pod medailovými pozicemi se umístila Ellenka Horáková (dívky 2013 -2014) a také Tomáš Bradáč (chlapci 2011 a 2012). Mezi nejstaršími žáky se velmi dobře běželi Karin Fojtíková a Dominik Srubek – oba získali ve své kategorii bronzovou medaili.

postřehy (fotky děti)

 

Za dospělé nás skvěle reprezentoval Vojta Honeš, který 7 kilometrový závod na plynárenských cestách doběhl za 30 min. 57 sec.

fotky dospělí